گپ‌وگفت با خود درگیرترین دختر مسافر ایران

گپ‌وگفت با خود درگیرترین دختر مسافر ایران: چند وقت پیش یکی از دخترانی که اهل سفر و مسافرت هست، مهمون رادیو آهنگ سفر و شنوتو شد. 

ثریا سهرابی‌نژاد که حدود 30 سال سن داره و حدود یک سال و نیم که به صورت هیچهایک شروع به سفر کرده و تجربه خوبی درباره این نوع سفر کردن داره، چند مدت پیش مهمون رادیو آهنگ سفر شد.

در این مصاحبه رادیو آهنگ سفر، ثریا درباره این نوع سفر، دغدغه‌هایی که باعث شده زیاد سفر کنه و مشکلاتی که این نوع سفر برایش به وجود آورده و اهدافی که برای سفرهاش داره برامون میگه.

او میان دغدغه‌هایش، به آشفتگی که چند مدتی دچارش بوده اشاره می‌کند: «نسل جدید خانم‌ها نوع جدیدی از زندگی رو در پیش گرفتن و دنباله‌رو نسل‌های زنان قبلی خود نیستن و ثریا و دختران مثل او که دنبال هیجان و تجربه زندگی بیشتر هستن، شاید باعث برهم زدن کانون خانواده بشن.»

برای اینکه با داستان ثریا و دغدغه‎هاش بیشتر آشنا بشین پادکست «گپ‌وگفت با خود درگیرترین دختر مسافر ایران» را گوش کنین.

شما هم اگر اهل سفر هستین و دوست دارین درباره تجربیات، خاطرات و دغدغه‌های سفرتون صحبت کنین می‌تونین حرف‌هاتون رو با رادیو آهنگ سفر درمیون بذارین تا صحبت‌های‌تان با اپیزودهای رادیو به گوش دیگران نیز برسد.

اگر تا الان، اپیزود عیدانه رادیو آهنگ سفر رو گوش نکردین بهتون پیشنهاد میکنم اپیزود «چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟» رو از دست ندین و از طریق لینک زیر اون رو گوش کنین. 

نویسنده مطلب: زهرا جعفریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *