نیشابور شهر فیروزه؛ سفرنامه احمد و عطیه

نیشابور شهر فیروزه؛ سفرنامه احمد و عطیه

چقدر با شهرهای کشورمون آشنایی دارین؟ کدوم از شهرهای ایران رو سفر کردین و درباره آن‌ها چی میدونین؟

شما هم ممکنِ مثل اکثریت مردم تنها شهرهای شمالی و جاده‌های شمال کشور یا در نهایت شیراز و اصفهان و یزد رو برای سفرهاتون انتخاب کنین. اما شاید باور نکنین این کشور به این بزرگی جاذبه‌های زیاد و زیبایی داره که ازشون بی خبرین و حیفه که دیدن این شهرها و جاذبه‌ها رو از دست بدین.

نیشابور شهر فیروزه، یکی از این جاذبه‌های بسیار  دیدنی است که خیلی‌ها ازش بی خبرن. البته این رو هم باید بگیم که اگر قصد سفر  به دیگر جاذبه‌های ایران رو دارین حواستون به این مکان‌های با ارزش باشه و کمتر بهشون صدمه بزنین و البته با انتخاب یه تور گردشگری و تور ایرانگردی مناسب می‌تونین از این اتفاق جلوگیری کنین.

برگردیم سراغ معرفی پادکست. احمد و عطیه که قبلا هم با پادکست «سفر به مهاباد» ما رو با خودشون تا  مهاباد و بازار اصغری، بازار نوری، بازار بزرگ دست دوم فروش‌ها، سد مهاباد و غار سهلوان و … بردن. 

این بار هم در نیشابور  همراهشون می‌شیم و در کنارشون هستیم. احمد و عطیه در اپیزود «نیشابور  شهر فیروزه» درباره جاذبه‌های دیدنی این شهر باهامون صحبت می‌کنن. یه نکته اینکه این پادکست رو تا آخر گوش کنین چون آخر این پادکست این زن و شوهر درباره مکانی بسیار زیبا و حیرت‌انگیز صحبت می‌کنن که شاید شما هم مثل ما مشتاق دیدن این مکان و جاذبه بشین. 

نویسنده مطلب: زهرا جعفریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *