موزه گردی؛ بهترین موزه ایران کدام است؟

موزه گردی

حتما میدونین که موزه و رفتن به اون یکی از جاذبه های گردشگری یک شهر است و بسیاری از مردم به قصد دیدن موزه ای خاص و بازدید از آن به اون شهر سفر می‌کنن. شما از کدوم موزه‌ها دیدن کردین؟ کدوم از این موزه‌ها رو دوست داشتین؟ با موزه کدوم شهر ارتباط برقرار کردین؟ 

اگر با تور ایرانگردی سفر کرده باشین، متوجه میشین که تورلیدر موزه و موزه گردی به عنوان یه جاذبه سفری در برنامه تور در نظر گرفته است. اما آیا موزه اون شهر یا یه موزه خاص ارزش دیدن داره؟ یا اصلا برای چی باید به موزه رفت و از کالاهایی که در گذشته بوده دیدن کرد؟ اگر با این دید به موزه نگاه کنیم، این مکان تنها گورستانی از تاریخ است و شاید از دیدن همچنین مکانی لذت نبرین، پس چرا این همه موزه در سرتاسر جهان وجود داره و به عنوان یکی از برنامه‌های سفری در تور گردشگری در نظر گرفته میشه؟

بچه‌های رادیو آهنگ سفر در اپیزود «موزه گردی؛ بهترین موزه ایران کدام است؟» این سوال‌ها رو بررسی کردن و با دید مخاطب‌ها به این پرسش‌ها پاسخ دادن، درباره فرهنگ موزه گردی صحبت کردن و بعضی از موزه‌های ایران رو معرفی کردن، که پیشنهاد می‌کنیم حتما به این اپیزود گوش کنین. 

زمانی که به اپیزود «موزه گردی؛ بهترین موزه ایران کدام است؟» گوش کردین، همه این مسئله‌ها رو در نظر بگیرین و کمی به عملکرد خودتون زمانی که به یک موزه میرین توجه کنین. تا حالا شده پس از موزه گردی، دیدن دوباره اون موزه رو دوست داشته باشین و بازدید از اون رو به دیگران هم پیشنهاد کنین؟ درباره این موزه‌ها بهمون بگین و بگین توی کدوم شهر قرار گرفتن و اگر زمانی به اون شهر با تور مسافرتی یا به صورت شخصی سفر کردیم حتما به دیدنشون بریم.

در آخر هم بهتون پیشنهاد میکنم اگر درباره خود درگیرترین دختر دنیا چیزی نمیدونین، اپیزود اون رو گوش کنین که لینکش رو در پایین صفحه گذاشتیم.

نویسنده مطلب: زهرا جعفریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *