سفر به سیستان و بلوچستان قسمت سه

سفر به سیستان و بلوچستان قسمت سه

توی دوتا اپیزود قبلی داستان بازدید از چشمه مرتضی علی، بیرجند، داستان‌های باز شدن در ماشین و ساندویچ شتر رو براتون گفتیم. بعدش شب رو توی بیرجند خوابیدیم و الان ادامه ماجرای عجیب و غریب ما در سیستان و بلوچستان:

«صبح زود بلند شدیم که راه بیفتیم به سمت ماخونیک. وسایل رو جمع کردیم و بار ماشین کردیم. سجاد نشست پشت فرمون و جواد هم کنار دستش. همه سوار شدیم ولی سجاد هیچ حرکتی نمی کرد. گفتیم سجاد راه نمیفتی؟ یه نگاهی توی آینه کرد بعد یه نگاهی به جواد انداخت. هردو یه عینک دودی از جلو ماشین برداشتن و زدن به چشمشون، سجاد دستش رو گذاشت روی فرمون، جواد هم یه دفترچه از اون زیر میرا درآورد که شروع کردن به …»

برای فهمیدن ادامه ماجرا اپیزود  «سفر به سیستان و بلوچستان قسمت سه» رو گوش کنین:

نظرتون تا اینجای ماجرا چیه؟ به نظرتون عاقبت این سفر عجیب و غریب به کجا ختم می‌شه؟ شما هم می‌تونین سفرنامه‌هاتون رو برای ما ارسال کنین

منتظر نظرات شما هستیم.

اگر هنوز قسمت یک و دو سفر به سیستان و بلوچستان رو گوش نکردین، از طریق لینک‌های زیر می‌تونین به اون‌ها دسترسی داشته باشین.

نویسنده مطلب: رادیو آهنگ سفر

2 دیدگاه در “سفر به سیستان و بلوچستان قسمت سه

 • محمد نعمتي

  (۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۰)

  با سلام ودرود به شهر ما هم سر بزنید .استان بوشهر:بندر دلوار زادگاه سردار بزرگ جنوب رئیسعلی دلواری ،ساحل وشهر کلوتهای زیبا میتونید تصاویر کلوتهای ومکانهای دیدنی از طریق کانال تلگرام ببینید

 • محسن

  (۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۶:۱۳)

  با سلام و خدا قوت
  عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *