اپیزود سوم: چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟ (ویژه‌نامه نوروز)

چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟

چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟ تنها چند ساعتی است که از تحویل سال 1397 گذشته و وارد سال جدید شدیم. به همین مناسبت و آغاز سال جدید، رادیو آهنگ سفر ویژه‌نامه‌ای رو برای شما دوستان سفری آماده کرده که می‌تونین در این بخش به این ویژه نامه گوش کنین.

هر کس برای آغاز سال تحویل خاطراتی داره که از زمان‌های گذشته براش به یادگار مونده. یکی از این خاطرات موسیقی است و هر فردی با شنیدن موسیقی یادِ لحظه سال تحویل میفته. «چه آهنگی شما رو یاد عید میندازه؟» موضوع ویژه‌نامه رادیو آهنگ سفر برای نوروز 97 است.

موسیقی گردی و معرفی نوروزخوانی، بخش زخم و زیلی که درباره نکات ایمنی هنگام سفر نورزی است، بخش تکنولوژی در سفر که سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط با سفر رو معرفی می‌کنه، بخش معرفی کتاب و فیلم که موقع نوروز اگه سفر نرفتین و تور گردشگری یا تور ایرانگردی خاصی را انتخاب نکردین یا اگر در حین سفر هستین، می‌تونین اون‌ها رو بخونین یا ببینین و معرفی موسیقی از سوی رادیو آهنگ سفر، از بخش‌های اپیزود سوم است. بخش‌های هیجان‌انگیز این اپیزود رو از دست ندین که بسیار جذاب هستن.

 

فصل دوم رادیو آهنگ سفر از 15 بهمن‌ماه شروع شده و ویژه‌نامه نوروزی اپیزود سوم این فصل است. اگر هنوز قسمت‌های قبلی این فصل رو گوش نکردین، بهتون توصیه می‌کنیم حتما آن‌ها رو گوش کنین که لینک اپیزود اول و دوم در انتهای این مطلب اومده.

 


پیشنهاد: اگر هنوز مقصدی برای سفر نورزی‌ انتخاب نکردیم مقاله «نوروز 97 کجا بریم؟» رو بخونین


صداها و نظراتتون رو میتونین به آیدی تلگرام Milad_mir زیر ارسال کنین. منتظر پیشنهادها و صداهای شما دوستان عزیزمون هستیم.

این رو هم یادتون باشه که پیشنهادها و نظرات شماست که بهمون انگیزه میده تا با انرژی بیشتر ادامه بدیم و چرخ رادیوی خودتون بچرخه

نویسنده مطلب: زهرا جعفریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *