۳۶ ساعت عملیات نجات

36 ساعت عملیات نجات

۳۶ ساعت عملیات نجات : این را می‌دانیم که شاید حادثه هرجایی سراغ‌مان بیاد و خدایی نکرده آسیبی وارد کند. چه زمانی که در خانه باشیم یا محل کار و یا حتی در خیابان هنگام پیاده‌روی و چه زمانی که به مسافرت می‌رویم یا در جاده. البته احتیاط و رعایت نکات ایمنی در هر شرایطی احتمال بروز حادثه را کمتر می‌کند. این‌ها را گفتیم تا برسیم به حادثه‌ای که برای یکی از دوستان‌مان در تنگه رغز عروس دره‌های ایران اتفاق افتاد. بله، این حادثه که عملیات نجاتش حدود ۳۶ ساعت طول کشید، سخت‌ترین لحظه‌هایی بود که تجربه کردیم. حالا داستان این حادثه و استرس‌هایی که داشتیم تبدیل شده به پادکست که پیشنهاد می‌کنیم حتما گوش کنید.

«نزدیک ساعت ۴ صبح رسیدیم داراب، خونه راهنما. یک تیم ۸ نفره بودیم و سریع حرکت کردیم به سمته دره. حدود ساعت ۹ بود که صبحانه رو سرچشمه خوردیم. بعد از تعویض لباس و آب‌بندی کوله‌ها زدیم به دل دره. یه دره بسیار زیبا و سرسبز پر از آبشارهای بلند و کوتاه که پای هر آبشار حوضچه‌های زلال به رنگ ارغوانی بود. اولین حوضچه رو با شور و هیجان پریدیم توی آب. هوا هنوز سرد نشده بود. تازه اول مهرماه بود. دومین آبشار یه پرش بلند داشت که با جیغ همگی پریدیم توش…»

قسمتی از اپیزود «تجربه ۳۶ ساعت تلاش برای بقاء در عروس دره‌های ایران» را خواندید. ادامه داستان را با گوش دادن به پادکست زیر بشنوید.

تجربه ۳۶ ساعت تلاش برای بقاء در عروس دره های ایران

 

دانلود این اپیزود |زمان : ۱۷:۲۷ |نام پادکست : ۳۶ ساعت عملیات نجات

نظر شما درباره این جادثه چیه؟ تاحالا برای شما هم حادثه‌ای پیش آمده؟ 

آیا سفر رفتن را دوست دارید؟ اگر شما هم دغدغه هزینه سفر را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما پادکست «دوازده سال سفر بدون هزینه» را گوش کنید.

نویسنده مطلب: رادیو آهنگ سفر

3 دیدگاه در “۳۶ ساعت عملیات نجات

 • حمید حسینی

  (۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۵۳:۰۸)

  باید اینو سینا خودش تعریف میکرد یا مصاحبه ای ضبط میشد هیجانش خیلی بیشتر میشد

  • سینا محرابی

   (۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۱:۱۳)

   ایشالا حادثه بعدی – در محل ضبط میکنم 😀

 • حمید حسینی

  (۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۴۲:۰۶)

  خدا نکنه??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *