کارگاه عملی کار در سفر علیرضا ظفری و امین شایگان

کارگاه عملی در سفر علیرضا ظفری و امین شایگان

قبل از اینکه درباره این اپیزود حرف بزنیم، برمی‌گردیم به اپیزود قبلی که با علیرضا ظفری داشتیم، یعنی اپیزود «دوازده سال سفر بدون هزینه». اگه یادتون باشه در این اپیزود علیرضا درباره کار در سفر توضیحاتی دارد و گفت که چطوری ۱۲ ساله که داره کل دنیا و ایران رو سفر می‌کنه بدون اینکه هیچ پشتوانه مالی و یا ذخیره‌ای برای این همه سفر داشته باشه. قبلا هم گفتیم اون چیزی که توی سفرهای علیرضا جالبه، اینه که نه تنها هزینه‌ای نداره بلکه درآمدش هم از همین سفرهاست.

با پخش شدن اون اپیزود، خیلی‌ها درباره نحوه کار کردن علیرضا و خیلی چیزهای دیگه از رادیو آهنگ سفر و خود علیرضا پرسیدن. واسه همین علیرضا همراه با امین شایگان کارگاهی را در این باره ترتیب دادن که بچه‌های رادیو آهنگ سفر این کارگاه را به صورت پادکست برای شما تنظیم کردن که می تونین در ادامه گوش بدین.

توی این اپیزود که یه کارگاه محسوب می‌شه، علیرضا ظفری و امین شایگان چهار و پنج روش از دَه‌ها روش کار در سفر رو آموزش می‌دهند.

همراه رادیو آهنگ سفر در این کارگاه باشین

نظر شما درباره این نوع سفر کردن چی هست؟ با دونستن این روش‌ها شما هم به فکر این مدل سفر کردن افتادین؟ چه روشی را برای کسب درآمد در سفر انتخاب می‌کنین؟

نویسنده مطلب: زهرا جعفریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *