سفر به مهاباد

سفر به مهاباد

سفر به مهاباد : «… احتمالا زیاد شنیدین که دوستان و آشنایان برای خرید از بازارچه‌های مرزی راهی سفر می‌شن. چرا که نه؟ هم سفر، هم خرید و هم تفریح. توی این اپیزود احمد و عطیه عزیز از سفرشون به مهاباد برامون میگن … سفر دوستامون از تهران شروع شده و بعد از حدود ۹ ساعت بدون توقف و با گذشتن از شهرهای قزوین، زنجان، تبریز، مراغه و بناب به مهاباد رسیدن … »

در بالا بخشی از اپیزود سفر به مهاباد را خوندین. مهاباد یکی از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی است. یکی شهرهای مرزی که خیلی ها حتما بهش سفر کردن و بعضی‌ها هم هنوز فرصت سفر به این شهر رو نداشتن. 

در این بخش رادیو آهنگ سفر، احمد و عطیه سفرشون به مهاباد و جاذبه‌های گردشگری این منطقه از جمله بازار اصغری، بازار نوری، بازار بزرگ دست دوم فروش‌ها، سد مهاباد و غار سهلوان و … برامون توضیح میدن. امیدواریم با شنیدن این پادکست در اولین تعطیلی شما هم سفری به این منطقه داشته باشین.

 

سفر به مهاباد

 

دانلود این اپیزود |زمان : ۱۷ |نام پادکست :سفر به مهاباد

ما که بعد از شنیدن این اپیزود دوست داریم همین الان راه بیافتیم و بریم سمت مهاباد. شما چطور؟ به مهاباد سفر داشتین؟ این شهر رو چطوری دیدین؟ از جاذبه ها و مکان های دیدنیش برامون بگین

کوهنوردی یکی از ورزش‌های دوست داشتنی اما سخته. خیلی‌ها سال‌هاست که کوهنوردن و کوه‌هایی که رفتن رو مثل کف دستشون می‌شناسن. اما چطوری این ورزش رو انتخاب کردن و چی شد که کوهنورد شدن. برای دونستن دلیل کوهنورد شدن برخی از مخاطب‌ها بهتر پادکست «من چطور کوهنورد شدم» را گوش کنین. 

نویسنده مطلب: رادیو آهنگ سفر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *